Horybel (Shaman)

Přijaté přihlášky.
Zamčeno
Hory
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. lis 2014 14:31:26

Horybel (Shaman)

Příspěvek od Hory »

Nick: Horybel
Class: Shaman (Resto / Ele)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: WoW hraji od konce Cataclysmu, ovšem raidovat jsem začal až s příchodem Pand.
MV 4/6N, ToT 10/13HC, SoO 14/14HC
Předchozí guildy: První guilda která stojí za zmínku je BloodShadows(R2) kde jsme byli schopní na ToT vyčistit celý normal. Ovšem nikdy jsme se nedostali na HC a proto jsem odešel.
Dále Eurotrium 10/13HC která se cca 2 týdny po příchodu patche 5.4 rozpadla. Poté jsem přestal hrát. Snažil jsem se vrátit a tak jsem chvíli hrál v BloodShadows(R1) a Hard Fusion. Hra mě bohužel již moc nebavila proto se vracím až teď. Aktuálně hraji v Saviors ,ale bohužel tato guilda mi nevyhovuje. Lidé nechodí připraveni na raidy, spoustu trashtalku mezi pulli, místo v 19:00 se začína 19:30 a podobně. Proto se hlásím k vám s tím že mně zde bude všechno vyhovovat, a že si již konečně najdu guildy na dlouhodobé působení.
TeamSpeak/Mikrofon: Ano. Když je potřeba mluvit se nebojím.
Něco o tobě/Poznámky: Na raidy chodím připravený (znalost taktik, jídlo, flasky apod.) Při hraní se snažím dosáhnout co nejlepších výsledků. Ve volném čase se věnuji převážně fitness, sledování filmů/seriálů a samozřejmě hraní her. Jmenuji se Filip a jsem z Vysočiny.
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Silv »

z logů těžko něco posoudit když většina bossů se jde na 4-5 healů někteří dokonce na 6.

Protektoři - 15 dispellu to se zdá být OK
Sha - ani jeden soak riftu přitom nevypadá ze by jste to úplně ignorovali
Thok - CHOMP!
Hory
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. lis 2014 14:31:26

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Hory »

Bohužel ty logy pravidelně mažou proto nikde nemohu najít nějaké staré trěba ze začátku SoO

Sha- Pokud máš na mysli ty pukliny v zemi tak pokud se nepletu o to se starají lidi co to DMGují. Alespoň ve všech guildách co jsem byl to healer nedělal.
Thok- Ano uvědomuji si že jsem na něm otřesný, asi to bude tím že jsem ho nikdy neprogressoval a nenašel jsem si tam správnou rotaci.
Ainesson
Member
Member
Příspěvky: 65
Registrován: úte 24. čer 2014 15:56:25

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Ainesson »

pukliny vybiraji healeri a dpska jim nechavaji ty nejblize k nim a chomp neni o rotaci...
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Silv »

nebudeme řešit kdo má a kdo ne.. to je asi věc každé guildy jak to chce dělat.
Hory
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. lis 2014 14:31:26

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Hory »

Já jsem si zase spletl ability, co se CHOMPu týče tak stane se, na to nemohu nic vic rict...
Amatter
Officer
Officer
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 26. čer 2014 11:14:34

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Amatter »

Ja by som ťa skúsil, ako sa ukážeš. Nechám rozhodnutie na Silvovi
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Horybel (Shaman)

Příspěvek od Silv »

Dobře tak si napiš ingame o invite a uvidíme.
Zamčeno