Gazgaz (Priest)

Přijaté přihlášky.
Zamčeno
Gazgaz
Applicant
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. lis 2014 19:58:16

Gazgaz (Priest)

Příspěvek od Gazgaz »

Nick: Gazgaz
Class: Priest (Shadow / Shadow/Disc)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: Wow hrávam od patchu 2.3.3. Začal som hrať na narniase, kde som sa učil základy ale nič som tam nedosiahol, ani som nedoexpil, iba som sa zoznamoval z hrou, chodil som raidy na rôznych funkách a hrával som pvp. Odkedy sa založil twinstar hrávam tam od prvého dňa. Začínal som s prot warrom v guilde equilibrium, kde som strávil dlhšiu dobu. Warriora som časom predal a dal si prestávku z twinstarom a hrával som viac pvp, priesta. Na twinstar som sa vrátil tesne pred prechodom na wotlk kde som začal pôsobiť v guilde Sanguineus Adamas. Keď sa prešlo na wotlk, začal som mať problémy z PC a potom sa guilda rozpadla, tak som začal hrať v guilde Endless Agony maga. Pôsobil som tam naxx sezonu a progress UD. Twinstar ale dostal napad, že spravi TBC server ares a ja som nevahal a šiel tam hrať priesta, najprv som hrával holy ale neskôr nám bolo treba shadowpriesta, tak som to skúsil a maval som vacsie dps ako magovia/loci na tbc. Na arese som hral až doposial, ked twinstar announcol, že bude cata. Šiel som na wotlk s tým, že na cata budem hrať resto druida a chcel som si nájsť guildu na raidovanie. Po známosti som sa dostal do SoDY kde som začal farmiť ICC 25 hc. Pri spustení cata som stále hral resto druida, za pár dní som mal bis gear čo sa dal získať a nebolo druida čo by mal viac many na serveri. Lenže druid ma omrzel a znova som sa vrátil k shadowpriestovi ktorého hrám na cata. Offi som kúpil minulý týždeň s tým,že budem hrať shadowpriesta na WODčku, prešiel som si na pandách pár raidov, world bossov, poquestil som trocha a momentálne hladám guildu s ktorou by som raidoval na WOD. Keďže u vás je dosť veľa známych ľudí s twinstaru a dostal som dobré referencie od iného hráča z offi, chcel by som sa k vám pridať a verím, že budem iba prínosom.
Předchozí guildy: Sanguineus Adamas - Ares
Source of Divinity A - Artemis
TeamSpeak/Mikrofon: Áno mám všetko, nebojím sa hovoriť
Něco o tobě/Poznámky: Volám sa Tomáš, som z Ružomberka. Mám 20 rokov, študujem na bilingválnom gymnáziu v Liptovskom Mikuláši. Hrávam basketbal, volejbal, chodím do posilky. Na wow som každý deň od tej 16:00 do 23:00 niekedy viac niekedy menej kvôli škole, cez výkendy chodím pracovať a raidujem na twinstari.
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Gazgaz (Priest)

Příspěvek od Silv »

No takže by jsem to viděl takto. Prozatím invite jako friend stím že za cca týden se nahodí 6.1. a pokud nás v té době nějak zaujmeš tak se uvidí co dále s tebou.
Gazgaz
Applicant
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. lis 2014 19:58:16

Re: Gazgaz (Priest)

Příspěvek od Gazgaz »

dobre, dik dam este vediet.
Zamčeno