Callypsö (Paladin)

Přijaté přihlášky.
Zamčeno
Callypso
Applicant
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. pro 2014 12:37:35

Callypsö (Paladin)

Příspěvek od Callypso »

Nick: Callypsö
Class: Paladin (Holy / Retri)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: Takže wow jsem začal hrát už od TBC, raidovat jsem začal až koncem wotlku. Začínal jsem na strýcovým učtu kdy ho to přestalo bavit a já mohl raidovat.Raidoval jsem na wildhammeru s Dk a huntem nick: Permonka s ní jsem odprogressoval i cataclysm DS pouze na normal poté jsem šel hrát ke kamarádovi na učet v součastné době je to pouze vyexpeno game time už tam není nic. U kamaráda jsem doprogressoval DS na HC nick Aaenn a athraen. Raidoval jsem u něj i začatek pand měli jsme spolu teměř 100% docházku pač když nemohl on šel jsem já a když já šel on. Poté jsme se rozhodli že koupíme další učet abychom spolu mohli solovat old raidy na mounty dělat achievy apod. Takže mám tento učet který je shruba od SoO které jsem dal s huntem permonem na 12/14HC paladin byl pouze alt, ale bavil mě víc proto jsem také rerollnul na paladina, ale garroshe jsem ovšem zabil za DK- Obito na DT který je též u kamaráda, on měl raid a nemohl jít tak jsem byl za něj. To k mé historii cokoliv by bylo potřeba zodpovědět rád pomužu a odpovím.
Předchozí guildy: Na wildhammeru: Pilsner Urquell-pak jsme se oddělili a vzniklo pučko: důvod rozpadu přestali hrát. Poté jsem byl v Equilibriu s aaennem s tím kamarádem, byla to dost dobrá guilda škoda jen že se rozpadla no. Poté jsem ty guildy střídal víc nemohl jsem se usadit jak už jsem měl svoje acc, byl jsem v blood shadows (idiot leadr),hard fusion to byl ten měsíc před koncem pand který jsem nehrál takže jsem byl neaktivní a proto jsem dostal kick. Nyní jsem ve Voodoo tribe je to velice super a přátelská guilda se spoustou skilled hráčů at už z equilibria nebo z bývalých BDček nebo Ladies first, polovina guildy tu měla co dočinění s hard core progressem, ale kvůli jejich časové vytíženosti a někteří mají děti apod už nechcou raidovat tak často a já jsem mladej času fůra tak bych se chtěl opět vrátit do nějaké te lepší guildy.
TeamSpeak/Mikrofon: Ano na TS jsem každý ten s guildou mluvíme furt, na raidu ovšem se snažím co nejvíce focusovat a bavit se pouze k tématu nebo když je po killu a rozděluje se loot a přemistujeme se k dalšímu bossovi tak možná takový ty srandy že byl někdo zamnou apod.
Něco o tobě/Poznámky: Takže je mi 18let Jmenuji se Jakub a jsem z Olomouce. chodím na střední školu obchodu gastronomie a designu praktik s.r.o a hraju závodně fotbal. Nejvyšší soutěž v Čr, ale to mě samozdřejmě neomuzeje stíhat všechny raidy. Vždy tu budu samozdřejmě nějaký irl mám, ale kdyby mi do toho mělo něco přijít vždy se omluvím dám vědět at už RL nebo nějakýmu oficirovi. To by bylo asi prozatím vše případné dotazy prosím w/me
Amatter
Officer
Officer
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 26. čer 2014 11:14:34

Re: Callypsö (Paladin)

Příspěvek od Amatter »

Twin Ogrons, 3 stacky Blaze nie je až tak moc, ale dalo by sa to zlepšiť.
Na Brakensporovi máš dmg taken od breathu. Avšak celý raid je tam dosť ogrcaný, takže predpokladám, že to domrdal tank.

Inak žiadne výhrady nemám.

Gear máš pripravený, enchanty sú tam.
Heal sa určite hodí. Momentálne nemáme žiadnu náhradu ak niekto vypadne.

PRO
Callypso
Applicant
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. pro 2014 12:37:35

Re: Callypsö (Paladin)

Příspěvek od Callypso »

jojo ty twiny jsem trošičku zbytečně pofailil většinou tam ty stacky mám max do 1-2, a ten brackenspore raid byl hodně podhealovanej občas a netahalo se to tam uplně idealně od tanku takže je to dost možný, samozřejmě heal se dá vždy zlepšit a pracuju na tom. jinak děkuju za kladné hodnocení.
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Callypsö (Paladin)

Příspěvek od Silv »

Napiš si ingame o invite na Sílv nebo Novä :)
Zamčeno