Veganfighter (Paladin)

Přijaté přihlášky.
Zamčeno
Veganfighter
Member
Member
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. led 2015 21:42:00

Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Veganfighter »

Nick: Veganfighter
Class: Paladin (Retribution / Tank)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: Hraji WoW od vydání Wotlk, převážně retri paladina, V dobách MoP jsem tankoval a raid leadroval svojí skupinu #2 na serveru, Na začátku WoD jsem chtěl opět s přáteli složit vlastní skupinu, ale polovina lidí co mi přislíbila účast ani nezačala hrát, takže jsem si na rychlo hledal nějakou Raid Group. Aktuální progress N 7/7, H 6/7 (odprogressován poslední) M1/7.
Předchozí guildy: Blood shadow- odešel jsem cca po dvou týdnech, absolutně mi nesedělo vedení, na Ts věčně kritizovali, uráželi a ponižovali ostátní hráče za špatné výkony, to jsem poslouchat nechtěl. Další guilda Mythical society, zde jsem byl spokojen, fajn parta lidí, ale přes svátky jsem byl ve zkušební době, avšak po Vánocích přišel jiný retri paladin (raider) takže pro třetího už nebylo místo.
TeamSpeak/Mikrofon: TS mám, mikrofon taky. PC je velmi slušné jedu na high nastavení, a internet stabilní ADSL Internet od UPC.
Něco o tobě/Poznámky: Je mi 25 let, jsem pyšný že mám i real life (Přítelkyně a sporty) Práci dělám na směnný provoz, takže docházku na raidy nemohu zaručit na 100%, ale není problém dát vědět na celý měsíc dopředu.
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Silv »

Podle WCL vidím že tě vyměnili/vyhodili na margokovi.. můžu vědět proč?
Veganfighter
Member
Member
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. led 2015 21:42:00

Re: Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Veganfighter »

Silv píše:Podle WCL vidím že tě vyměnili/vyhodili na margokovi.. můžu vědět proč?

Ano vím, bylo nás 30 a nestíhalo se na dmg, lídé vybírali miny, takže bylo nutné zredukovat raid, jelikoz RL už nechtěli nadále wipovat, DMG jsem tam měl dobrou (nejhůře do desáteho místa), ale jak jsem psal výše byl jsem ve zkušebce a lasta jsem na hc ještě nezabil, tak jsem byl jasná volba
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Silv »

no podle logu máš docela malou dmg.. to připisuji gearu jaký máš i když si myslím mohl by jsi točit více. Dnes nebo zítra by bylo fajn kdyby si se ukázal na našem hero runu.. a jinak přijat :)
Veganfighter
Member
Member
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. led 2015 21:42:00

Re: Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Veganfighter »

Bohuzel jsem odjel, už ve středu večer, z důvodu, že byl ve čtvrtek pohřeb příbůzného. Pokud to bude možné, můžu se ozvat in-game jednomu z officirů, a domluvíme další H-run?
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Veganfighter (Paladin)

Příspěvek od Silv »

další run je plánován příští ID ve stejnou dobu.. jinak o inv si klidně napiš
Zamčeno