Nëya (Paladin)

Přijaté přihlášky.
Zamčeno
Nëya
Member
Member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. led 2015 21:28:41

Nëya (Paladin)

Příspěvek od Nëya »

Nick: Nëya
Class: Paladin (Retri / Prot)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: Wotlk: clear
Cata: clear
Pandy: clear
Aktualni WoD: 2/7 Mythic bohužel dál jsem se zatím nedostal.
Předchozí guildy: Blood Shadows - leavl jsem v době konce Siege, protože se guilda začala rozpadat a celkově atmosféra upadala. Tehdy jsem dostal test raid k Disbanded, který sice byl pozitivní, ale nedostal jsem místo, protože aktuálně měli už 3 retriny. Přihláška do Paradoxu dopadla velmi úspěšně a podle toho co jsem o Paradoxu slyšel ... doufal jsem, že se ve Wod někam posunu. Jenže bohužel to nedopadlo jak jsem očekával ... leave 2 officieru mě tudíž upevnil v názoru, že bych se měl podívat dál.
TeamSpeak/Mikrofon: Mám Ts i mikrofón. nebojím se mluvit :)
Něco o tobě/Poznámky: JSem vysokoškolák / brigády, tudíž času mám dost. Snažím se zameškat co nejméně raid time ale více méně se to stává opravdu málokdy. Jsem zvyklý raidovat 4/7 cca od 18:00 do 23:00 i do 00:00 pokud jde opravdu o progress.
Jsem flexibilní a spolehlivý ... myslím si ^^ a nebývají semnou problémy. V guildě znám Horybela se kterým jsem nějakou dobu raidoval a přes něho jsem se dozvěděl o Ekirei.

(co se týče UI jsem toho názoru, že macra / bindy / DBM s dobře viditelně upraveným rozhraním naprosto stačí :P )

Pozn: Dokládám ještě nějaké logy.

https://www.warcraftlogs.com/reports/yd ... ne&fight=2
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Nëya (Paladin)

Příspěvek od Silv »

gold CM jsou koupené nebo vyprogressované? :)
Nëya
Member
Member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. led 2015 21:28:41

Re: Nëya (Paladin)

Příspěvek od Nëya »

7/8 je můj vlastní progress můžeš se podívat na armory, že pokaždé mám téměř jinou groupu. 1 cm jsem si musel koupit, protože po 16 hodinách v kuse zde už to bylo na mě moc (Auchindoun).
Zamčeno