Adrya (Paladin)

Zamítnuté přihlášky.
Zamčeno
Netron
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 12:53:13

Adrya (Paladin)

Příspěvek od Netron »

Nick: Adrya
Class: Paladin (Protection / Retri)
Link na Logy
Screen UI

Zkušenosti: Wow hraji 9 let z toho 6 let na oficiálním serveru. Vždy jsem preferoval PvE ale když guilda skládala PvP tak jsem rád pomohl. Za Prota jsem raidoval na TBC,Icc a Cata kde jsem si vyzkoušel i retri paladina ale pouze v DS. V současném contentu jen SoS 14/14 normal. Je to hlavně dáno mojí pauzou která se protáhla na necelé 2 roky.
Předchozí guildy: Seřadím to podle serverů pro lepší přehlednost. Thunderhorn: Orion ( postupný rozpad guildy), Chrocht ( po dokončení contentu ICC se přestalo raidovat), Chevaliers De Sangreal (Problém s vedením postupem času jsem uznal svou chybu a zjistil že to bylo klukovina) Drak'Thul Dezinfekce ( rozpad guildy - neaktivita ) Burning Blade Black Eagles (nedostatek času nová práce)
TeamSpeak/Mikrofon: Ano TS mám a mluvit se nebojím, někdy spíše mluvím až moc :)
Něco o tobě/Poznámky: Jmenuji se Pavel, je mi 23 let a bydlím v Praze. Momentálně jsem nezaměstnaný takže volného času mám víc než dost. Moje předchozí zaměstnání bylo Velitel vozu Bezpečnostní agentury která bohužel pod náporem konkurence zkrachovala. Nyní se chci vrátit ke hraní a pokud to půjde tak se aktivně zapojit do progressu na WoD.

Chtěl bych předem poděkovat za čas strávení u mojí přihlášky a popřát příjemný zbytek dne.
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Silv »

Zdravím

no vzhledem k tomu ze jsi nedodal žádné logy což bude asi způsobeno tvou pauzou, tak toho moc o tobě nezjistíme. Zkusenosti pouze normal to znamená ze gear taky nebude něco extra ale to vem čert MoP konci a je to v podstatě jedno. Retri paladin je momentálně class které se snažíme vyhnout v raidu a na prota bez logu ti neveřím. Další věcí je ze ted' píšeš ze mas spoustu času ale bude tomu i pokud si najdeš novou práci?
Netron
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 12:53:13

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Netron »

Ty logy to je špatně na tom se shodneme, a pokud de o čas tak ano.. v práci jsem toho měl až na hlavu a proto šlo wow stranou ale vždy jsem byl v 7 hodin doma jen nebyla nálada na hraní.
Amatter
Officer
Officer
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 26. čer 2014 11:14:34

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Amatter »

Nedodal si logy, čo je u mňa mínus, lebo nie je dnes už nič ľahšie, ako urobiť vlatné logy, keď ich guilda nerobí a ja plánujem prechod do guildy inej. Ale dá sa to pochopiť po pauze, tak si ťa rozoberieme inak.

Čo som o tebe zistil.
Tvoj char je toto http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... a/advanced, keby to niekoho zaujímalo.

Ideš si zaplatiť prevod na drak'thul?

Nespomenul si guildu Iridescence<EU-Thunderhorn>, kde momentálne si a bol nejaký raid s ich altami, odkiaľ máš curve.

A zoberieme si tvoj progress odzadu:
  • T16 - ti zabila guidla Iridescence s altami.
  • T15 - nič
  • T14 - nič
  • T13(Dragonsoul) - si progressoval podľa achievmentov.
  • T12 - clear normalu mesiac po world first HC kille Ragnarosa.
  • T11 - nemáš zabité.
  • T10 - ICC HC killy máš z 19.11.2011(25) a 21.04.2012(10). Obidva dátumy dávno po ukončení wotlk datadisku. Takže si progressoval normal alebo s iným paladinom?
Pozrime sa teda bližšie na Dragonsoul sezónu. Všetky killy, okrem jedného máš zo stredy. To môže znamenať dve veci a to buď, že si raidoval v guilde, ktorá chodila raid raz za týždeň alebo si sa dostával na raid len na farmu a pri progresse si bol jediný krát. Osobne sa prikláňam k možnosti druhej, pretože poradie tvojich killov nesedí s poradím v instancii.

Tak, či onak, nevyzeráš ako človek, čo by chcel progressovať viackrát do týždňa.
Netron
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 12:53:13

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Netron »

Tak zaplatit přechod na server není problém je to otázka cca hodiny.
K Progressu ano T16 byl alt run
T14-15 jsem nehrál
T13 DS jsem progressoval v Dezinfekci kde se chodilo jen ve středu kvůli 2 lidem, později jsem přešel na BB a šel do Black Eagles
Icc jsem měl bohužel na jiném acc. Používal jsem bota a byl jsem za to odměněn :(

K raidování víckrát týdně nemám problém chodit 3-4 týdně....
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Silv »

no pokud je toto opravdu tvůj char s kterým chceš k nám tak mě docela zaujalo to že:

legy > nemají gemy/ench
chesta > stamina gem
většina > neuplný upgrade
glyphy > nevidím žádný
Ainesson
Member
Member
Příspěvky: 65
Registrován: úte 24. čer 2014 15:56:25

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Ainesson »

tech gemu spatne je tam vic, headka-strength->haste, back-ten puleny co mas->haste, chesta-misto staminy haste/crit, první v rukách cerveny haste a druhy v rukách haste/crit kvůli socket bonusu 8str, legy bez uplne no..za me PROTI.
Barecek
Member
Member
Příspěvky: 68
Registrován: pon 23. čer 2014 13:41:33

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Barecek »

Ja moc do toho kecať nechcem, ale riešiť teraz gear mi príde zbytočné. Je koniec contentu. Skôr sa zamerať na nové veci. Tých ale moc neukáže, keďže nemá ako. Ja by som ti odporúčil, počkaj do realeasu, doexpiť, pozbierať gear a potom sa príď ukázať. Dáš sem aj logy nech si urobíme ako takú mienku a hotovo.
Obrázek
rodix
Member
Member
Příspěvky: 53
Registrován: pon 11. srp 2014 11:25:36

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od rodix »

Ja by som ho nabral. Kicknut sa da vzdy. Mozno ho to aspon vyhecuje k uspokojivym vykonom.
A navyse, guilda je aj tak plna ludi typu "Kamarat kmotrovho kamarata, ktory je bratranec s kamaratom Fera Tarabu"

Mne sa lubi. Haxoval a mysli si o sebe, ze vela rozprava. :trollface:
Netron
Applicant
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 12:53:13

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Netron »

Pokud de o ten EQ tak to jsem posral to přiznám... bez soketu enchu atd.. ale to jsem si uvědomil až po tom co jsem se tu začal ucházet o místo.
Proto jsem nad to sednul a dal to do stavu jak by to mělo vypadat. Přeci jen je to moje vizitka.

Log jsem si udělal dnes ráno s pugem ale bohužel před Thokem se to rozpadlo :cry: http://www.warcraftlogs.com/reports/yqbga6XvLTJNxBC8
Silv
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 159
Registrován: pon 23. čer 2014 20:29:10

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Silv »

Logy jsou normal/hero moc tam z toho vyčíst nejde ale každopádně 5x gouche na protektorech?
Amatter
Officer
Officer
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 26. čer 2014 11:14:34

Re: Adrya (Paladin)

Příspěvek od Amatter »

http://www.warcraftlogs.com/reports/yqb ... &target=37

5x Gouge na HC svedčí o tom, že nedokážeš sledovať, čo boss robí.

NEPRIJATÝ
Zamčeno