Shockolate (Resike/Calcyon) (Shaman)

Zamítnuté přihlášky.
Zamčeno
Calcyon
Applicant
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19. lis 2014 11:57:05

Shockolate (Resike/Calcyon) (Shaman)

Příspěvek od Calcyon »

Nick: Shockolate (Resike/Calcyon)
Class: Shaman (Restoration / Elemental)
Screen UI

Zkušenosti: Částečné zkušenosti z progressu na SoO, kdy jsem progresoval od 7/14 HC několik bossů, obecně se ale musím přiznat, že nemůžu podložit žádné důkazy/logy o mé výkonnosti v raidech. Méně podstatné zkušenosti jsou z free serveru Twinstar, kde jsem delší dobu působil jako resto shaman. Jako asi jedinou věc co můžu předložit ohledně skillu v raidech je tento screen, kdy jsme složili HC LK s guildou The Genesis http://s15.postimg.org/x6y53esp7/Light_of_Dawn.jpg (ahoj immortal outlaws ! jk)
Předchozí guildy: Mnozí si mě možná pamatují z Twinstaru, ale moje předešlé guildy na offi byly Direct a Hard Fusion, obojí kde jsem raidoval jen částečně.
TeamSpeak/Mikrofon: Mám mikrofon a nebojím se ho použít.
Něco o tobě/Poznámky: Tahle část bude trošku rozsáhlejší
Je mi 18 let, jsem student z Brna s kupou volného času. Mezi mé koníčky patří box a jakékoli soutěživé hry všeho rázu. Nechci aby to co napíšu dále znělo jako vychloubání se/kasání, ale myslím si, že když poukážu na moji soutěživost, možnost rychlého učení a přizpůsobení, dokážu tím sehnat nějaké plusové body. (zároveň by to mohlo zaujmout pár lidí co tyhle hry hrálo ;) )
Soutěživost mám v krvi a podle toho se odvíjely i mé hry co jsem v průběhu života hrál. Začalo to SC : BW kdy jsem nebyl na dost dobré úrovni abych soutěžil, ale nebyl jsem nejhorší. Poté pokračoval release Starcraft 2 bety, kdy po releasu jsem dosáhnul Diamond divize (po přidáni master top 20 Master), to mě ovšem omrzelo a následovalo League of Legends a Dota 2, v League jsem dosáhnul Diamond 1 divize a v dotě 4800 mmr(dotu už ovšem nehraji), mezitím jsem hrál WoW na twinstaru/arena tournamentu, hlavně kvůli konkurenci top guild co v té době byly. Nakonec bych ještě přidal CS:GO bez jakékoli zkušenosti z fps, kde jsem dosáhnul LEM (Legendary eagle master).

Jak jsem již napsal na začátku, nemám reálné zkušenosti kromě twinstaru, kde bych mohl prokázat mé kvality, ale co se učení, přizpůsobení a jakýchkoliv nesnází (vytrvalost) týkat u mě nebude problém, jsem komunikativní a mám rád zvířátka.

Jdu trošku s křížkem po funuse a raidy se pomalu zapínají, ale i tak bych rád získal šanci u vás, určitě mě nebudete litovat !

Díky za přečtení.
Amatter
Officer
Officer
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 26. čer 2014 11:14:34

Re: Shockolate (Resike/Calcyon) (Shaman)

Příspěvek od Amatter »

NEPRIJATÝ

Resto shamani sú full. Veľa štastia v inej guilde.
Zamčeno